Інтер`єрні рішення для мансард - особлива та нелегка задача

Мансардне приміщення, як правило, має нестандартну архітектуру.  Треба одразу вирішити чи все це приміщення буде гардеробною кімнатою, чи частково буде зона гардеробної (відмежована розсувними дверима чи відкрита). В залежності від того який тип гардеробної Ви бажаєте отримати наші майстри підберуть правильні варіанти облашування мансарди та розташування основної констукції гардеробної.

Це може бути універсальна система зберігання STILI, або класична стаціонарна вбудована конструкція з ДСП/ МДФ, або комбінована конструкція  (основа -металічні опори з висувними ящиками з ДСП/МДФ).

Системи розсувних дверей Raumplus ідеально доповнять інтер`єр вашої мансарди.    Кожен проект мансардного приміщення ми реалізовуємо індивідуально під конкретні побажання замовника.
    Варіанти на фото - одне з рішень, його можна трансформувати і реалізувати в іншому інтер'єрі мансарди за бажанням внести корективи під ваші заміри.
    У нашому арсеналі вся гамма кольорів і величезний вибір матеріалів.
    Покладаючись на багаторічний досвід у сфері виробництва меблів наша команда з повною впевненістю та сміливо беремось за реалізацію самих ексклюзивних дизайн-проектів мансард.